Garaże premium

Wybierając nasze garaże, wiaty rowerowe, śmietnikowe lub palarnie macie pewność, że gotowy produkt, który do Was trafi spełni wszystkie oczekiwania zarówno pod względem jakości jak również wyglądu i estetyki wykonania. Solidna konstrukcja z profili zamkniętych ocynkowanych, różne rodzaje profili blach, bogata paleta kolorów, dowolna konfiguracja wykonania oraz cała gama dodatków np. automaty do bram, okna, drzwi, rynny oraz profesjonalny montaż sprawiają że nasze produkty są PERFEKCYJNE

Kategoria produktów
Cena
-

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje z profili zamkniętych ocynkowanych są niezwykle trwałe — dzięki zastosowaniu odpowiednich materiału w tym m.in. wysokiej jakości blachy niestraszna im zmienna aura panująca w naszym kraju. Ponadto dołożyliśmy wszelkich starań, aby ich piękny design dorównywał solidności. Dzięki temu przygotowaliśmy dla Was szeroką gamę produktów, które możecie modyfikować np. pod względem automatyki do bramy czy też okien bądź drzwi. Znajdziecie u nas m.in. garaż blaszany drewnopodobny. Możesz również postawić na warianty malowane na różne kolory z palety RAL. Wybierz perfekcyjnego blaszaka z naszej oferty!

Funkcjonalne i estetyczne nowoczesne graże blaszane

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że tego typu konstrukcje muszą być dopasowane zarówno do indywidualnych wymagań względem funkcjonalności, jak i estetyki wykonania. Dlatego też zamawiając nasze produkty, możesz je modyfikować – drewnopodobne a może w kolorach z palety RAL np, oryginalną zieleń w macie lub połysku? Z automatyczną bramą i dodatkowym oknem? Jednostanowiskowe czy też dwustanowiskowe? Spełnimy Wasze potrzeby pod względem funkcjonalności oraz jakości na jaką stawiacie obiektom typu garaż blaszany . Garaż tego typu dzięki solidnej konstrukcji przetrwa nawet podczas trudnych warunków pogodowych m.in. gradu. Zapewni bezpieczeństwo pojazdom oraz innym elementom, które będziecie chcieli w nim schować.

Garaże blaszane – zalety

Przede wszystkim konstrukcje tego typu są niezwykle solidne, a dzięki bogatej palecie barw, mogą być w dowolnym kolorze – do wyboru masz kilkadziesiąt wariantów. Oferujemy również modele drewnopodobne, które świetnie prezentują się w otoczeniu zieleni oraz oczywiście zapewniają doskonałą trwałość.

Garaże blaszane są również znacznie bardziej odporne na działanie ognia, co znacząco wpływa na ich bezpieczeństwo. Ponadto modele te są szybsze w montażu – cały proces zajmuje zaledwie 1 dzień, w przeciwieństwie do wariantów np. murowanych, których postawienie to m.in. kilka tygodni. Więc jeśli zależy nam na czasie i trwałości, to popularne blaszaki są zdecydowanie najlepszą opcją.

Oczywiście oferowane przez nas konstrukcje nie ustępują pod względem estetyki. Co więcej, ceny garaży blaszanych malowanych na kolory z palety RAL czy też drewnopodobnych są niższe niż w przypadku ich alternatyw z drewna bądź murowanych.

Należy również wspomnieć, że popularne blaszaki posłużą Wam przez wiele lat, bez konieczności przeprowadzania gruntowych napraw.

Blaszane garaże – konserwacja i pielęgnacja

Oferowane przez nas blaszaki są bardzo trwałe, a ich konserwacja nie jest czasochłonna i skomplikowana. W przypadku tego typu konstrukcji dobrze jest je posprzątać i umyć (za pomocą miękkiej szmatki i delikatnego detergentu) raz w roku. Poza tym należy zwracać uwagę na uszczelki i w przypadku ich uszkodzenia, wymieniać je na nowe, dzięki czemu można znacząco przedłużyć żywotność garażu z blachy.

Oczywiście zalecenia te dotyczą zarówno modeli w wykończeniu drewnopodobnym, jak i tych w kolorach z palety RAL.

Dlaczego warto wybrać nasze blaszane garaże?

Garaż blaszany malowany – do wyboru kolory w macie i połysku bądź drewnopodobne – to świetne rozwiązanie, które dopasujecie do swoich potrzeb. Znajdziecie u nas zarówno mniejsze, jak i większe garaże , które można dowolnie konfigurować oraz dodać wiele dodatków m.in. okna, drzwi czy też rynny.

Dodatkowo kupując u nas blaszaka w wersji malowanej na ciekawy kolor z palety RAL lub drewnopodobnych zapewniamy montaż gratis! Gwarantujemy również transport oraz profesjonalny montaż zamówionych produktów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy – a jeśli masz dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści udzielą wszelkich wskazówek i pomogą z doborem odpowiedniej konstrukcji.