Wiaty śmietnikowe

Wybierając nasze garaże, wiaty rowerowe, śmietnikowe lub palarnie macie pewność, że gotowy produkt, który do Was trafi spełni wszystkie oczekiwania zarówno pod względem jakości jak również wyglądu i estetyki wykonania. Solidna konstrukcja z profili zamkniętych ocynkowanych, różne rodzaje profili blach, bogata paleta kolorów, dowolna konfiguracja wykonania oraz cała gama dodatków np. automaty do bram, okna, drzwi, rynny oraz profesjonalny montaż sprawiają że nasze produkty są PERFEKCYJNE

Kategoria produktów
Cena
-

Jak dobrze, trwale i estetycznie zamaskować miejsce, w którym są przechowywane odpady? Warto postawić na oferowane przez naszą firmę boksy śmietnikowe. Osłony tego typu pozwalają na zabezpieczanie i osłonięcie kontenerów bądź koszy na śmieci. Proponowane przez nas konstrukcje wykonywane są z profili zamkniętych ocynkowanych, dzięki czemu charakteryzują się bardzo dobrą trwałością. Poza tym możesz wybierać spośród różnorodnych modeli – znajdziesz tu zarówno mniejsze wiaty o wymiarach 2 m x 2 m, jak i znacznie większe m.in. 5 m x 4 m, dzięki czemu możesz dopasować jej rozmiar do liczby kontenerów oraz indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne wiaty śmietnikowe

Produkowane przez naszą firmę wiaty na kosze na śmieci sprawdzą się w wielu miejscach. Z powodzeniem można je postawić przy osiedlach, placach firmowych, instytucjach, a także domach jednorodzinnych. To tak świetna i estetyczna opcja dla osób wynajmujących domki letniskowe.

Pozwalają one na zachowanie znacznie większego porządku oraz zabezpieczenie koszy na śmieci przed m.in. dzikimi zwierzętami czy też wiatrem. Ponadto wiaty śmietnikowe są kotwiczone do podłoża, dzięki słupkom narożnym, co sprawia, że zapewniają większą stabilność. Oczywiście osłony na kosze na śmieci wyprodukowane zostały z trwałych i solidnych materiałów, które świetnie radzą sobie z panującymi warunkami atmosferycznymi.

Wiaty na kosze na śmieci – możliwość konfiguracji

Zależy nam, aby oferowane przez nas altany śmietnikowe prezentowały się jak najlepiej, dlatego też wykonujemy je z nowoczesnych i estetycznych profili zamkniętych ocynkowanych, dzięki czemu świetnie będą wyglądać zarówno na nowoczesnym osiedlu, jak i w sielskim otoczeniu drzew.

Dodatkowo możemy je pomalować na dowolny kolor z naszej palety RAL w połysku bądź macie. Do wyboru masz wiele odcieni czerwieni oraz brązów, które są bardzo uniwersalne i pasują do wielu przestrzeni. Przygotowaliśmy również bardziej oryginalne opcje np. zieleń, biel, niebieski czy też piaskowy, tak aby każdy z naszych Klientów mógł dobrać idealnie prezentującą się osłonę.

Znajdziesz u nas wiaty na kosze na śmieci w wielu rozmiarach. W przypadku nieco mniejszych przestrzeni np. dużych domów jednorodzinnych, w których mieszka kilka pokoleń dobrą opcją mogą być altany 2 m x 2 m. Obszerniejsze boksy śmietnikowe będą idealnym wyborem w przypadku osiedli czy też polan letniskowych, na których znajduje się kilka domków. Od Ciebie zależy, gdzie zechcesz je ustawić!

Dlaczego warto wybrać nasze wiaty śmietnikowe?

Przede wszystkim to bardzo trwałe i bezpieczne rozwiązanie, które pomaga w zachowaniu odpowiedniego porządku oraz nie zaburza estetyki przestrzeni. Poza tym altany śmietnikowe zabezpieczą wszelkiego rodzaju kontenery i kosze na śmieci. Boksy zostały skonstruowane w taki sposób, aby gwarantowały swobodny dostęp do środka. Z kolei zaś przerwy pomiędzy panelami zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza.

Same osłony śmietnikowe są również łatwe do wyczyszczenia — najczęściej wystarczy zwykła ściereczka oraz delikatny preparat myjący.

PERFEKCYJNE GARAŻE – trwałe altany śmietnikowe

Oferowane wiaty śmietnikowe są również przez nas bezpłatnie montowane, przy czym montaż wykonujemy na terenie całej Polski. Postaw na perfekcyjną konstrukcję, która Cię nie zawiedzie, a będzie funkcjonalnym i estetycznym elementem przestrzeni. Gwarantujemy, że nasze produkty posłużą przez długie lata!

Serdecznie zapraszamy do zakupu altan śmietnikowych, a jeśli potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego modelu lub masz inne pytania względem naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu!